יחסי ציבור למלון טמפלרס

כשהתחלנו לעבוד עם המלון מלון בוטיק טמלרס במושבה הגרמנית בחיפה מדובר היה במלון שעוצב לעילא עם השקעה חסרת תקדים בנושא כאשר כל חדר עוצב בשפה עיצובית שונה לגמריי אולם באותם זמנים ניצבנו מול אתגר היות וחיפה היתה רחוקה שנות אור מהגדרה של יעד תיירותי לתושבי המרכז ומעבר לכך מלונות בוטיק נפתחו חדשות לבקרים ברחבי עיר מה שהוביל למצב שבו ששחקנים רבים התחרו על נתחים זעירים מאותה עוגה קטנה.

שיטת העבודה:

להגיע לקהל המבוסס על הפלח שוק התל אביבי תוך שאנו עושים זאת באמצעות משפיענים שחיים במרכז על מנת להחדיר ללקוחות הפוטנציאלים שמלון בוטיק טמפלרס הנו היעד החדש על מפת התיירות. לאמור טרנד סנטרים שמגיעים לנפוש בטמפלרס הם אלו שיהוו אינדיקציה לאיכות החוויה של אירוח המלון.

הפעולות בשטח:

יצרנו רכבת אווירית של סלבס ואינפלואנסרים ברשת שהגיעו להתארח במלון. לאחר מכן פרסמנו זאת בכלי התקשורת וברחבי הרשתות החברתיות ובנוסף כמובן יצרנו אין ספור כתבות על המלון בכל אמצעי המדיה המובילים של ישראל.

התוצאה:

יצרנו גידול למודעות למותג ובולטות מול המתחרים ובעקבות כך חיזוק חד בביקוש למלון מצד תושבי המרכז. יצוין כי עם מלון בוטיק הטפלרס עבדנו ברציפות במשך 6 שנים.

רונית כהן מפיקת האירוע: 

"עבודה עם וייב תקשורת היא עבודה עם שותפים להצלחות ועם חברים תומכים. הערך הבולט של וייב תקשורת היא עמידה בהתחייבות ויצירת תוצאות מעולות ואף מעבר". 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

יחסי ציבור ברשת
מאמרים

יחסי ציבור ברשת

על פי מחקרים עולה כי מרבית הציבור כיום עורכים בדיקות ברשת לפני שמקבלים החלטות קנייה לגבי מוצרים או שירותים המוגדרים

מסיבת עיתונאים
מאמרים

כיצד לעשות מסיבת עיתונאים

לבעלי עסקים שרוצים לחשוף מוצר או שירות חדש מסיבת עיתונאים היא דרך אופטימאלית לייצר בליץ תקשורתי המוביל להחדרה מהירה של

פתיחת שיחה
שוחחו איתנו
היי שלום רב,
כיצד נוכל לעזור לך?