אודות VibePr

העידן הנוכחי מתאפיין בפריחתן של הרשתות החברתיות ובצורך בנוכחות ובבולטות במדיות השונות, על מנת לייצר צורך ולהיות נחשק בעיניי הלקוחות הפוטנציאליים.

האינטנסיביות בה אנו חיים שינתה את הקצב, האיצה תהליכים ולקוחות רבים שבעבר השקיעו זמן, אנרגיה, וכסף רב בחומרים הפרסומיים איבדו את סבלנותם ורוצים הכל כאן ועכשיו.

כאן אנחנו ב וייב תקשורת נכנסים לתמונה:

הפעילות שלנו ב וייב תקשורת מאפשרת לבעלי עסקים להכתיב את הקצב בתחום בו הם פועלים, להיתפס כמותג עוצמתי ולעבור ממצב בו הם צריכים לרדוף אחרי לקוחות למצב בו הלקוחות גאים בהשתייכותם לעסק, מזוהים אתו והופכים להיות מפיצי הבשורה והממליצים.

הערכים המובילים ב וייב תקשורת

  • שקיפות וכנות – אנו מחויבים לשקיפות מלאה לאורך כל התהליך. במוקד יעמוד תמיד בעל העסק ורק הצלחתו של בעל העסק תהיה המוטו שיוביל את התוכנית.

  • חדשנות – אנו מחויבים ללמידה והתפתחות על מנת להביא לכם את הכלים המתקדמים ביותר, לחיות את השינויים בעולם השיווק והפרסום ולהתאים אותם לפעילות העסק.

  • יצירתיות – אנו מבינים כי כל עסק הוא עולם ומלואו ולכן לכל עסק נתאים באופן  ייחודי את הפעילות שנכונה עבורו. אנו מחויבים למציאת הכלים שיאפשרו לצאת מהקופסה ולייצר וייב שונה למול המתחרים בעולם בו העסק פועל.

  • משפחתיות – אנחנו בוייב תקשורת מאמינים ופועלים ליצירת איזון בין העולם האישי והמשפחתי לבין העולם העסקי. יצירת תוכנית שיווקית עוצמתית ומעשית תאפשר לבעל/ת העסק לנהל עסק בריא ולשמור על אורח חיים איכותי.

מי אנחנו

וייב תקשורת הוקמה ב 2008 על ידי גיא גנדל, המתמחה בבניית אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים ויצירת מעטפת מקצועית המובילה להגדלת היקפי המכירות בעסק ומיצוב העסק כעסק מצליח ומשגשג.

גיא הוא מהבודדים בתחום שעבר את כל התחנות בעולם הפרסום והשיווק,  בראשית דרכו ככתב במגזין גלובס ופורבס, דרך היותו מנהל שיווק, מותג ומכירות ויועץ תקשורת. 

ההיכרות הקרובה של גיא עם כל הזרועות השיווקיות, ובעיקר מהיכרותו האישית את הגורמים הנמצאים מאחורי הקלעים של עולם מרתק ומשתנה זה, מאפשרת לגיא ולצוות המקצועי ב וייב תקשורת לייצר עבור בעלי העסקים מערך חשיפה יצירתי ובידול משמעותי למול המתחרים, באמצעות תוכנית המותאמת באופן אישי לכל עסק ועסק, לאחר עבודת חקר מעמיקה ו”תפירת חליפה” הצועקת את הבשורה של העסק.

שלי גנדל, יועצת ארגונית (M.A) ויועצת תקשורת ואסטרטגיה בעלת ניסיון עצום בתחום. עם רקורד מוכח של הובלת מאות לקוחות בתחומי התיירות, קולינריה, אופנה, צרכנות, תרבות ועוד וקשרים רחבים בעולם התקשורת,  שלי יודעת לקחת את הסיפור של הלקוח ולהפוך אותו לסיפור הצלחה בקהל המטרה . 

מעטפת השירותים המוצעת על ידי וייב תקשורת מאפשרת לכל בעל עסק, קטן כגדול, להשתמש באותם הכלים בהם משתמשים חברות הענק ולהטמיע אותם בעסק.

נשמח להוביל אתכם להצלחתכם

שלכם

צוות וייב תקשורת

איש יחסי ציבור

שמי גיא גנדל הכל התחיל אצלי עם סיום התואר הראשון באוניברסיטת חיפה. 
אהבתי מגיל אפס למוסיקה גרמה לי לוותר על החלום הנפוץ שהיה אז בקמפוס שכלל עבודה מסודרת בחברה גדולה עם תנאים סוציאליים וארוחות צהריים, חזרתי למרכז ותוך זמן קצר החלתי לנהל אולפן הקלטות והפקות מוסיקליות, שם נחשפתי אין ספור פעמים לתופעה כי היו אמנים שהוציאו חומרים חזקים אך איש לא שמע עליהם. למה?! כי הם לא שלחו לרדיו. בפועל אף שעברו שנים רבות, לצערי אף אחד עדיין לא הכיר אותן.

Vibe Pr – משרד יחסי ציבור

לעומתם באותם זמנים היו הרכבים עם חומרים פחות טובים אך הם היו כאלו שהתעקשו להגיע לכלי התקשורת ובשטח הם ׳פוצצו אולמות׳ ומכרו דיסקים בעשרות אלפי עותקים.

מכאן הבנתי את החשיבות העליונה של המדיה במסלול ההצלחה.
משם תוך זמן קצר הגעתי לתחום העיתונאות, תחילה ככתב תרבות במגזין של גלובס וגם שם הבחנתי שוב ושוב בהשפעה העצומה של התקשורת, בהמשך הדרך עבדתי כמנהל שיווק בחברת מחשבים וכמנהל מכירות בחברת קוסמטיקה אך כל הזמן ידעתי שהשליחות שלי  נמצאת בסיוע לעסקים קטנים ובינוניים שאינם משופעים בתקציבי שיווק גדולים, לייצר עבורם מהלך של הגדלת החשיפה, חיזוק המותג והמכירות באמצעות כוחה האין סופי של התקשורת.

ב 2008 הגשמתי את החלום, לקחתי את כל הידע שהיה לי בתקשורת, שיווק ומכירות והקמתי את משרד יחסי הציבור וייב תקשורת. 

בניית מערכי שיווק מתקדמים לחברות ועסקים

עד היום שיטת העבודה הייחודית שפיתחנו הכוללת התמחות בבניית מערכים אסטרטגיים מתקדמים, טקטיקות יצירתיות תוך התמקצעות בשיווק דיגיטלי הביאה לגידול ובמכירות המיתוג והחשיפה, למאות חברות במשק.

בעשור האחרון ההנאה שלנו בכל בוקר היא לייצר ללקוחותינו חשיפה וקול ייחודי בתקשורת וברחבי הדיגיטל וכשהם מתקשרים אלינו ומספרים על לקוחות חדשים שנוספו בעקבות הקמפיין התקשורתי שייצרנו עבורם, אני יודע שאני במקום הנכון.

שלכם,

גיא

איש יחסי ציבור