גיא גנדל- מנהל משרד יחסי ציבור VibePr

שמי גיא גנדל הכל התחיל אצלי עם סיום התואר הראשון באוניברסיטת חיפה. 
אהבתי מגיל אפס למוסיקה גרמה לי לוותר על החלום הנפוץ שהיה אז בקמפוס שכלל עבודה מסודרת בחברה גדולה עם תנאים סוציאליים וארוחות צהריים, חזרתי למרכז ותוך זמן קצר החלתי לנהל אולפן הקלטות והפקות מוסיקליות, שם נחשפתי אין ספור פעמים לתופעה כי היו אמנים שהוציאו חומרים חזקים אך איש לא שמע עליהם. למה?! כי הם לא שלחו לרדיו. בפועל אף שעברו שנים רבות, לצערי אף אחד עדיין לא הכיר אותן.

Vibe Pr – משרד יחסי ציבור

לעומתם באותם זמנים היו הרכבים עם חומרים פחות טובים אך הם היו כאלו שהתעקשו להגיע לכלי התקשורת ובשטח הם ׳פוצצו אולמות׳ ומכרו דיסקים בעשרות אלפי עותקים.

מכאן הבנתי את החשיבות העליונה של המדיה במסלול ההצלחה.
משם תוך זמן קצר הגעתי לתחום העיתונאות, תחילה ככתב תרבות במגזין של גלובס וגם שם הבחנתי שוב ושוב בהשפעה העצומה של התקשורת, בהמשך הדרך עבדתי כמנהל שיווק בחברת מחשבים וכמנהל מכירות בחברת קוסמטיקה אך כל הזמן ידעתי שהשליחות שלי  נמצאת בסיוע לעסקים קטנים ובינוניים שאינם משופעים בתקציבי שיווק גדולים, לייצר עבורם מהלך של הגדלת החשיפה, חיזוק המותג והמכירות באמצעות כוחה האין סופי של התקשורת.

ב 2008 הגשמתי את החלום, לקחתי את כל הידע שהיה לי בתקשורת, שיווק ומכירות והקמתי את משרד יחסי הציבור וייב תקשורת. 

בניית מערכי שיווק מתקדמים לחברות ועסקים

עד היום שיטת העבודה הייחודית שפיתחנו הכוללת התמחות בבניית מערכים אסטרטגיים מתקדמים, טקטיקות יצירתיות תוך התמקצעות בשיווק דיגיטלי הביאה לגידול ובמכירות המיתוג והחשיפה, למאות חברות במשק.

בעשור האחרון ההנאה שלנו בכל בוקר היא לייצר ללקוחותינו חשיפה וקול ייחודי בתקשורת וברחבי הדיגיטל וכשהם מתקשרים אלינו ומספרים על לקוחות חדשים שנוספו בעקבות הקמפיין התקשורתי שייצרנו עבורם, אני יודע שאני במקום הנכון.

שלכם,

גיא

איש יחסי ציבור
פתיחת שיחה
שוחחו איתנו
היי שלום רב,
כיצד נוכל לעזור לך?