לקוחות ממליצים על שירותי יחסי הציבור שלנו

יחסי ציבור

יש לנו עסק לסדנאות בישול אפיה וקייטרינג, וייב תקשורת מלווים אותנו כבר 12 חודשים. השרות לו אנו זוכים הוא מעל ומעבר למצופה!!! הזמינות היא תמיד מיידית וכל שאלה או בקשה זוכה למענה עכשוי. התחושה היא שהם שותפים עסקים ונמצאים שם בפול גז רק בשביל ההצלחה שלנו. אנו חשים התפתחות גדולה בעשיה מאז שוויב תקשורת מלווים אותנו ובהחלט מאמינים שזו התקשרות ארוכת טווח. ממליצים בחום לכל עסק הרוצה לקדם את עצמו להנות משירותיהם!!!

נורית אלפנדרי
בעלים של המטבח סדנאות בישול ואפייה

יחסי ציבור

עבדתי עם וייב תקשורת חמש שנים רצוף יצוין כי השירות שקבלתי מצוות החברה היה סופר מקצועי שהתבטא חשיבה מחוץ לקופסא ידעה עצום בשיווק ועשייה תמידית מבריקה שחיזקה לנו את היקף המכירות בעסק. וייב תקשורת הכניסו את הרשת שלנו על מוצריה לתוכניות טלוויזיה, לכתבות בעיתונים מובלים ואתרי האינטרנט הגדולים בישראל. בנוסף הם ידעו להביא באופן שותף סלבים לחברה ומשפעינים ברשתות החברתיות. מעבר לכך יצרו לנו שיתופי פעולה עסקיים באופן עצמאי וכן במקרים בהם אנו בקשנו לשתף פעולה עם גורם מסויים במשק הם הצליחו להביא זאת כלל פעולה. לסיכום כל הפעילות שלהם הביאה לגידול בהכנסות, חיזוק המיתוג ובידול משמעותי מול המתחרים.

טל תגר
נכ"ל רשת איסמור

יחסי ציבור

פניתי לשלי מVIBE בעקבות המלצות חמות שקבלתי ועקב התרשמותי מהקידום התקשורתי של אירועי "אמנים במושבה" בפרדס חנה שנעשה על ידה. שלי וגיא מתפקדים כ"צוות לעניין", והעבודה מולם נעימה וידידותית. הם תפסו במהירות את מהות העסק שלי ומה בדיוק אנו מעוניינים לחשוף לציבור הרחב, ונרתמו למשימה במלא הקיטור. במהלך העבודה הרגשתי שכולנו עובדים ביחד מתוך מחויבות מלאה להשגת היעדים שהצבנו לעצמנו. בשורה התחתונה, הקמפיין התקשורתי היה אפקטיבי ומועיל לא רק ברמה האבסטרקטית של מודעות כללית, אלא הביא עשרות רבות של פניות להשתתף בסדנאות שאנו מציעים שהניבו הכנסה משמעותית מידית וללא ספק גם השפעה ארוכת טווח.. בהצלחה בהמשך לכולנו

איתי מגר
זכוכית קיסריה

יחסי ציבור

בית חם, מקצוענים, שירות מעולה- ממליץ בחום.

אסף שוורץ
הבעלים של רשת קופיסטיישן

יחסי ציבור

עבודה עם וייב תקשורת, היא עבודה עם שותפים להצלחות וחברים תומכים! הערך הבולט של וייב תקשורת הוא, עמידה בהתחייבויות ותוצאות מעולות בהתאמה מלאה לצרכים, לרצונות ולשאיפות שהוגדרו לפרוייקט. וייב תקשורת, יוזמים ויוצרים תקשורת יש מאין, ע״י התחברות לפרוייקט והיכולת להניע את כלל הצוות לפעולה. התרשמתי שוייב תקשורת מקושרים ומוערכים גם בקרב אנשי המקצוע בתחום. לסיכום, עבודה עם וייב תקשורת היא מסוג העבודות שעליהם נאמר ״שגר ושכח״ .

רונית כהן
מפיקה ומנהלת פרויקטים בתחום השיווק

יחסי ציבור

גיא איש יקר נותן את נשמתו לעסק שלך, משקיען ישר ויצירתי. בעל ניסיון עשיר. תרם לי רבות לעסק. קישר אותי לאנשי מפתח ושורה תחתונה הזרים לי הרבה כסף לעסק שבסופו של דבר זה מה שחשוב.

שגיא אלון
בעלים של מסעדת אלורה תל אביב