יחסי ציבור- כלי אופטימאלי לקידום ומיתוג העסק

שירותי יחסי ציבור

ניהול מערך יחסי הציבור לקידום העסק שלך

 

ישנה נטייה לחשוב כי יחסי ציבור מסתכמים למעשה באזכורים בתקשורת. אולם בפועל זה רחוק מלהיות כך. על מנת שמוצר/שירות מסוים יזכה לביקוש אופטימאלי ולדעת קהל חיובית מדובר במתודולוגיה שלמה שפיתחנו.

כשאנו ניגשים בוייב תקשורת לבנות קמפיין יחסי ציבור אנו בין השאר מנהלים מחקר שבו אנו בודקים לעומק מהן החוזקות של אותו מוצר, מהם ערכי המותג שרוצים לשדר, מיהו קהל המטרה ומי הם המתחרים, כיצד אנו רוצים שהמוצר שלך ייתפס אצל הלקוח הפוטנציאלי ולמה אותו קהל יבחר דווקא בך לעומת חלופות אחרות בשוק.

לאחר מכן, אנו מזקקים את המסרים המדויקים שאיתם נצא לתקשורת ושיובילו ליצירת מוטיבציית קנייה מקסימאלית. לבסוף, אנו עושים תכנון מעמיק מתי ולאילו כלי תקשורת נפנה. מעבר לכך, אנו מעמידים לרשות הלקוח כלים שיווקיים מתקדמים נוספים ומייצרים שיתופי פעולה עסקיים שיובילו להגדלת נפח המכירות תוך שמירה על קו אחיד של ערכי המותג.

 

בין אם אנו מודעים לכך או לא בכל יום נתון אנו נחשפים לכמות אדירה של פרסומות מה שמחליש מטבע את הדברים את האפקטיביות של ערוצי הפרסום השונים.

בכדי לייצר בולטות שתמשוך לקוחות שיקנו את המוצר או השירות שלך, עלינו  לצאת מהקופסא ולחשוב לעומק בכדי לייצר קמפיין זכיר מרגש ובולט למול המתחרים. בוייב תקשורת אנו מאמינים כי זה הבסיס לעבודה שיווקית ועל כן אנו דוגלים בחשיבה קריאטיבית על מנת לייצר עבורך קמפיין יחסי ציבור בולט שבסופו של דבר יביא את קהל המטרה שלך להתנסות במוצריך.

 

מהם היתרונות של יחסי ציבור

 

  • אמינות שמייצרת גידול במכירות. אמינות מובילה לעלייה במוטיבציית הקנייה. כתבות בתקשורת מעניקות הוכחה חברתית ובעקבות כך יוצרות אמינות כלומר עיתונאי שהוא אוטוריטה בתחום ממליץ עליכם, וזאת בניגוד לפרסומת קנויה.
  • חשיפה לקהל עצום.
  • עלות זולה יותר מפרסום במקומות מובילים.
  • הכתבה עובדת עבורכם 24/7 לאורך זמן בניגוד לקמפיין פרסומי שמוגבל תמיד לזמן מסוים.
  • חיזוק הקידום האורגאני בגוגל ( SEO).
  • יצירת בולטות למול המתחרים.
  • חיזוק הקשר עם הלקוחות הקיימים.
  • כתבה היא חומר איכותי ביותר לתוכן ברשתות.

 

תכל’ס- למה וייב תקשורת:

הודות לניסיון הרב שצברנו כחברת בוטיק במהלך 16 השנים האחרונות, בזכות העבר בעולם עיתונות ורשת הקשרים שטווינו בעולם התקשורת הישראלי אנו מבינים היטב כיצד המדיה מתנהלת מאחורי הקלעים ואנו נפעל למנף את הידע הזה לטובת הארגון שלך במטרה לייצר באז תקשורתי בקרב קהל המטרה שלך, כך שבשורה התחתונה תגדיל את היקפי המכירות שלך.

 

 

שירותי יחסי ציבור

ניהול מערך היחסי ציבור-המטרה שלנו היא להוביל לגידול ישיר במכירות וחיזוק המיתוג והמיצוב בשוק בעזרת חשיפה חכמה לעסק שלך בכלי התקשורת המובילים בישראל. אנו נפעל ליצר עבורך מיתוג חיובי בקרב הקהלים אליהם אתה שואף להגיע בעזרת בניית אסטרטגיה תקשורתית  קריאטיבית.  בעידן בו הלקוחות הפוטנציאלים שלך מוצפים מדי יום באלפי מסרים שיווקיים אנו יודעים איך לייצר לך יתרון תחרותי ולטרגט אותו בצורה אופטימלית לקהל הנבחר בכלי המדיה הרלוונטיים עבורך והכל נעשה ברמת שירות בלתי מתפשרת.

הפייסבוק והאינסטגרם נהנים משימוש גורף בישראל ואפשרויות טרגוט חלומיות מהווים גן עדן עלי אדמות למפרסמים, אולם בעקבות כך האלמנט השיווקי רווי במיוחד והקושי לייצר קמפיין אפקטיבי עולה באופן מתמיד.
לא פעם אנו שומעים את בעלי העסקים שפונים אלינו אומרים:” שפכנו כסף על פרסום בפייסבוק וזה לא סיפק את הסחורה”.
מחלקת הניו מדיה של וייב תקשורת הבנויה מחיות סושיאל בעלי הכרות עצומה עם עולמות הרשתות החברתיות מתבססת על התפיסה כי על מנת שקמפיין ישיג את מטרותיו יש לנהל אותו בצורה מקצועית הכוללת אסטרטגיה חכמה, שימוש בטקטיקות קריאטיביות, שילוב פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וכתיבת תוכן איכותי ומעניין המאפשרים לך להגיע בצורה מדויקת לקהל הלקוחות הפוטנציאלים ומעל הכל להניע לפעולה.

מה נעשה עבורך במסגרת השיווק הדיגיטלי:

יחסי ציבור.

פיתוח אסטרטגיה שיווקית

יצירת תוכנית פעולה תקשורתית חכמה שתייצר חשיפה ממותגת וזכירה באמצעי התקשורת המובילים בישראל תוך חיזוק המיצוב והבידול בקרב קהל המטרה.

יחסי ציבור

הפקת מסיבות עיתונאים

הפקת אירוע תקשורתי על מנת לקדם את המותג שלך באמצעות כלי התקשורת ובכך לייצר החדרה תודעתית לקהל היעד.

יחסי ציבור

פעילות סלבס

בניית שיתופי פעולה עם מובילי דעה על מנת לקדם את העסק שלך בדעת הקהל.

משרד יחסי ציבור

שיתופי פעולה עסקיים

יצירת שתופי פעולה עם גופים עסקיים במשק שייחשפו למוצריך וירכשו ממך.

יחסי ציבור

פרסום ברשתות החברתיות

בניית אסטרטגיה שיווקית מקיפה ליצירת קמפיינים ויראליים ברשתות החברתיות המובילות תוך שימוש בכל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשוק.

משרד יחסי ציבור

פרסום בגוגל

הפקת קמפיינים ממומנים בגוגל, ביצוע מחקר לתוצאות ויצירת אופטימיזציה מתמדת לתהליך. בדגש להורדת מחירי עלויות הפרסום.

יחסי ציבור בעידן החדש

העסקים בעידן החדש מוצאים את עצמם נאלצים להתמודד מדי יום  עם אתגרי תחרות המשתנים חדשות לבקרים. אם עד לא מזמן בעל עסק היה יכול לעבוד על השיווק של העסק בצורה מתונה ושמרנית וזה היה מספק, וניתן היה לסגור עניין בפרסום מודעה במקומון וחלוקת פליירים, היום צריך להיות עם היד על ההדק השיווקי כל הזמן.

קחו לדוגמא בעל חנות לאופנה שכונתית. אם בעבר התחרות שהוא ניתקל בה התרכזה בחנויות מאותה קטגוריה ברחובות הסמוכים אז  הגיעו השינויים הטכנולוגיים אשר טרפו את כל הקלפים וכיום המתחרים שלו מגיעים לא רק מאותה העיר אלא מכל העולם. בזכות המסחר הדיגיטלי מתאפשר לנו לקנות מכל מקום בו על הגלובוס בו אנו חושקים לא צריך לצאת מהבית  בימי חום / בקור, למצוא חנייה למדוד את הבגדים. פשוט לוחצים על BUY באפליקציה ותוך זמן קצר החולצה מגיעה אלנו ישירות מארה”ב מאנגליה או מהמזרח הרחוק. הדבר כמובן קורה בענפים נוספים קחו בעל מסעדה איטלקית הממוקם באבן גבירול עד לא מזמן המתחרים היו המסעדות האיטלקיות בסביבה כך שמבחינה שיווקית לא היה צורך להתאמץ יתר על המידה. אולם היום הדברים השתנו מקצה לקצה, כאמור הלקוח הפוטנציאלי החושק בפיצת שף נפוליטנית לא צריך יותר לצאת החוצה במזג אוויר סוער למצוא בייביסיטר, לחפש חניה, טיפים, אלכוהול יקר וכיוצ”ב כמה לחיצות בסמארטפון ובפחות משעה האוכל מגיע הביתה חם וארוז לעילא עם אפשרות בחירה מכל המסעדות בכל הערים הסמוכות.  

מכאן מצטיירת העובדה כי בעל עסק שיעדיף לקפוא שיווקית על שמריו דינו למצוא את עצמו במהירות הרחק מאחור בתוך סטגנציה עסקית.

יחסי ציבור

למה לבחור בשירותי יחסי ציבור?

אם בוחנים את הפעילות  השיווקית של ימנו אצל רוב העסקים בישראל היא  מסתכמת בפתיחת דף פייסבוק ואינסטגרם לעיתים בקושי משקיעים בהם כך שהם אינם מביאים כלל תועלת. במידה והחשבונות מנוהלים בצורה מקצועית, הדבר יוביל ליצירת לקוחות חדשים ואיתם כאמור גידול במחזור המכירות. אולם הבעיה המרכזית היא שכולם עושים היום פייסבוק ואינסטגרם ובכך למעשה הבולטות נשחקת. 

כלי מעולה לקידום העסק בעל עלויות מאפשרות היכול להביא לקוחות חדשים, לייצר בולטות מול מתחרים, לחזק את המיצוב ואת המיתוג הוא יחסי הציבור. מדובר ביצירת כתבות אמיתיות בתקשורת הנכתבות ע”י עיתונאים כאשר למעשה יתרונם הייחודי נובע מחשיפה העצומה של כלי התקשורת המובילים בארץ , ומעבר לכך עסק אשר מקבל חשיפה בכלי תקשורת מוביל נתפס על ידי הלקוחות הפוטנציאליים כאיכותי. 

כלומר אם התקשורת החליטה לסקר עסק מסוים מתוך אין ספור עסקים בתחום הדבר מהווה אינדיקציה מצוינת לאיכות העסק. בכך למעשה העסק מתמתג בתת מודע של הלקוח הפוטנציאלי כעסק רציני וראוי. 

עבודה משותפת עם משרד יחסי ציבור

היתרון בשירותים של משרד יחסי ציבור הוא שאין צורך לשלם את מחירי הפרסום הגבוהים בכלי התקשורת והיא נמצאת במשבצת התוכן. הרי מטבע הדברים את הטלוויזיה פותחים על מנת לראות את התוכן. 

במילים אחרות, יחסי ציבור זה נדל”ן בתקשורת, בניגוד למסע פרסום הכתבות נשארות באינטרנט ובכך הן ממשיכות לעבוד עבור הלקוח 24/7 עוד שנים רבות. בנוסף, מעבר לחשיפה בזמן אמת, הכתבות מהוות תוכן אופטימלי לרשתות החברתיות. תחשבו על חבר שהופיע בתקשורת ולאחר מכן העלה את הכתבה למדיה החברתית. איך הייתה רמת המעורבות?! נכון! גבוהה.

על כן, עסק שרוצה לקבל חשיפה ממותגת ואיכותית שתגרום להגיע ללקוחות חדשים, להתמתג גבוה יותר, לבלוט מול המתחרים, לחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים בעלויות שפויות- מומלץ לו לבחון את עולם יחסי הציבור. 

לקוחות ממליצים

יחסי ציבור

עבדתי עם וייב תקשורת חמש שנים רצוף יצוין כי השירות שקבלתי מצוות החברה היה סופר מקצועי שהתבטא חשיבה מחוץ לקופסא ידעה עצום בשיווק ועשייה תמידית מבריקה שחיזקה לנו את היקף המכירות בעסק. וייב תקשורת הכניסו את הרשת שלנו על מוצריה לתוכניות טלוויזיה, לכתבות בעיתונים מובלים ואתרי האינטרנט הגדולים בישראל. בנוסף הם ידעו להביא באופן שותף סלבים לחברה ומשפעינים ברשתות החברתיות. מעבר לכך יצרו לנו שיתופי פעולה עסקיים באופן עצמאי וכן במקרים בהם אנו בקשנו לשתף פעולה עם גורם מסויים במשק הם הצליחו להביא זאת כלל פעולה. לסיכום כל הפעילות שלהם הביאה לגידול בהכנסות, חיזוק המיתוג ובידול משמעותי מול המתחרים.

טל תגר
מנכ"ל רשת איסמור

יחסי ציבור

חיפשתי משרד יחסי ציבור לפרויקט של החברה שלנו, פניתי לשלי מVIBE בעקבות המלצות חמות שקבלתי ועקב התרשמותי מהקידום התקשורתי של אירועי "אמנים במושבה" בפרדס חנה שנעשה על ידה. שלי וגיא מתפקדים כ"צוות לעניין", והעבודה מולם נעימה וידידותית. הם תפסו במהירות את מהות העסק שלי ומה בדיוק אנו מעוניינים לחשוף לציבור הרחב, ונרתמו למשימה במלא הקיטור. במהלך העבודה הרגשתי שכולנו עובדים ביחד מתוך מחויבות מלאה להשגת היעדים שהצבנו לעצמנו. בשורה התחתונה, הקמפיין התקשורתי היה אפקטיבי ומועיל לא רק ברמה האבסטרקטית של מודעות כללית, אלא הביא עשרות רבות של פניות להשתתף בסדנאות שאנו מציעים שהניבו הכנסה משמעותית מידית וללא ספק גם השפעה ארוכת טווח.. בהצלחה בהמשך לכולנו

איתי מגר
זכוכית קיסריה

יחסי ציבור

עבודה עם Vibe PR, היא עבודה עם שותפים להצלחות וחברים תומכים! הערך הבולט של וייב תקשורת הוא, עמידה בהתחייבויות ותוצאות מעולות בהתאמה מלאה לצרכים, לרצונות ולשאיפות שהוגדרו לפרוייקט. וייב הוא משרד יחסי ציבור יוזם ויוצר תקשורת יש מאין, ע״י התחברות לפרויקט והיכולת להניע את כלל הצוות לפעולה. התרשמתי שVibe תקשורת מקושרים ומוערכים גם בקרב אנשי המקצוע בתחום. לסיכום, עבודה עם Vibe תקשורת היא מסוג העבודות שעליהם נאמר ״שגר ושכח״ .

רונית כהן
מפיקה ומנהלת פרויקטים בתחום השיווק

יחסי ציבור

גיא איש יקר נותן את נשמתו לעסק שלך, משקיען ישר ויצירתי. בעל ניסיון עשיר. תרם לי רבות לעסק. קישר אותי לאנשי מפתח ושורה תחתונה הזרים לי הרבה כסף לעסק שבסופו של דבר זה מה שחשוב.

שגיא אלון
בעלים של מסעדת אלורה תל אביב